Barking Heads Beef Waggington sausas maistas su jautiena šunims 12 Kg

Pridėti savo apžvalgą

56,20

Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų.

Žinutė nuo mūsų Laimės vado, šuns Bailey

Kaip modernus šuo, mėgstantis išlikti formoje, aš atsargiai valgau tai kas yra „mega“  skanu ir „supakuotas visas gerumas“. Tiesa, kad mes, šunys, (kitaip nei la-di-dah katės) esame įžymūs kimšdami betkokias „šiukšles“ (arba senus brendus). Bet – „come on“, mes visi žinome, kad tai nėra gerai mums. Todėl aš stipriai darbuojuosi, kad mes, visi šunys, valgytume geresnį ir sveikesnį maistą.

Aš dirbu su Paul, kuris yra atsakingas už Barkingheads receptūras. Galiu paaiškinti, kad jis nėra iš tikrųjų šuo. Bet jis labai rūpinasi šunų sveikata ir mityba, kuri yra pakankamai gera man. Paul rūpestis yra užtikrinti, kad gero skonio maistas būtų tinkamas ir mūsų sveikatai. Jis tai atlieka protingai maišydamas ypatingos kokybės mėsą, daržoves, vitaminus ir kitus gerus dalykus. Nenaudoja jokių bjaurių dirbtinių priedų (kaip jis man sakė), kurie yra naudojami daugybėje kitų didelių brendų.

Aš nesu moksliukas ar kulinarijos šulas. Bet aš žinau, ką aš mėgstu ir aš daug vizginu uodegą, kai Paul man kažką iškepa. Būtent todėl, kaip Laimės vadas, aš rekomenduoju šį skanumynų maišą jums visiems – Lojikams ir Vizgintojams. Taigi – galvas į dubenėlius ir skanaus!

Kas yra maiše: tik geri ingredientai, kaip jautiena, rudieji ryžiai, avižos, jūros dumbliai, augalai, daržovės, vitaminai ir mineralai…. sveikiems ir laimingiems šunims.

Natūraliai hipoalerginis – specialiai parinkti žemo alergingumo ingredientai jautriems šunims.

Stiprina imuninę sistemą –  sudėtyje yra natūralūs ingredientai, vitaminai ir mineralai gyvūno organizmo apsaugai.

Sveiki sąnariai – sudėtyje yra gliukozamino ir chondroitino sveikiems klubų kaulams ir sąnariams.

Patvirtinta veterinarijos gydytojų – patvirtinta veterinarijos profesionalų visoje JK.

Sudėtis: 44% jautienos susideda iš – jautienos (29%), rudųjų ryžių  (16%), džiovintos jautienos (15%), baltųjų ryžių, avižų, bulvių (4%), liucernos, saulėgrąžų aliejaus, jautienos riebalų, jūros dumblių, Gliukozamino 355mg/kg, Metilsulfonilmetano 355mg/kg, Chondroitino sulfato 250mg/kg, morkų (0,4%), Pomidorų (0.4%), prieskoninių augalų ( mairūnas, bazilikas, raudonėlis, šalavijas, čiobrelis, petražolės) 0,4%, mineralai.

Analitinės sudedamosios dalys: Žalių baltymų 24%, žalių riebalų  13.5%, žalios ląstelienos, 3,5%, žalių pelenų 5.5%, omega-6 3%, omega-3 0.3%

Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai: vitamino A 17 308 TV, vitamino D3 1 538 TV, vitamino E 192 TV.

Mikroelementai junginiuose 1kg-ame: Cinko ,kaip chelatinio cinko hidrato su glicinu 96mg, geležies, kaip chelatinio geležies (II) hidratao su glicinu 77mg, vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 6,7mg, mangano, kaip chelatino mangano su glicinu 5.8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4 mg, Seleno, kaip organinio seleno saccharomyces Cerevisiae CNCM 1-3060 0,1mg.

Maitinimo nuorodos: Mūsų  normos lentelėje yra patarimosios.  Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų šuo yra tinkamo svorio. Patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereisite  prie Barking Heads.

Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. Laikyti uždarytą, vėsioje, sausoje, tamsioje vietoje. Galiojimas, serijos nr. ant pakuotės.

Specifikacija: Barking Heads Beef Waggington sausas maistas su jautiena šunims 12 Kg

gamintojas

Barking Heads

Vartotojų atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Parašyti atsiliepimą

Atsiliepimų dar nėra.

Būti pirmas peržiūrėti "Barking Heads Beef Waggington sausas maistas su jautiena šunims 12 Kg"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56,20

Pridėti į pageidavimų sąrašąPridėti į pageidavimų sąrašąPašalinti iš pageidavimų sąrašą 1
Geriausi pasiūlymai
Barking Heads Beef Waggington sausas maistas su jautiena šunims 12 Kg
Barking Heads Beef Waggington sausas maistas su jautiena šunims 12 Kg

56,20

Pet Home | Geriausia naminių gyvūnėlių parduotuvė šunims ir katėms
Logo
Pirkinių krepšelis