Bio-groom Super Cream – kondicionuojantis kailio kremas šunims ir katėms, 227ml

Pridėti savo apžvalgą

12,39

Bio-Groom Super Cream tai veiksmingiausias aliejus kailiui ir odai. Aliejaus pagrindu sukurtas kremas, kurio sudėtyje yra kviečių gemalų aliejaus, baltymų, vitamino E. Gilus drėkinimas akimirksniu – būtinos sausiems, pažeistiems plaukams. Drėkina odą, kad padėtų išvengti sausumo ir niežėjimo bei sumažintų slenkantį kailį. Lengvas šlapias ir sausas šukavimas. Palieka kailį blizgantį ir puikios būklės, neriebus. Nedirginantis, antistatinis, subalansuotas pH. Nuplaunamas su Bio-Groom šampūnu.

Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje.

veiksmingiausias aliejus kailiui ir odai. Aliejaus pagrindu sukurtas kremas, kurio sudėtyje yra kviečių gemalų aliejaus, baltymų, vitamino E. Gilus drėkinimas akimirksniu – būtinos sausiems, pažeistiems plaukams. Drėkina odą, kad padėtų išvengti sausumo ir niežėjimo bei sumažintų slenkantį kailį. Lengvas šlapias ir sausas šukavimas. Palieka kailį blizgantį ir puikios būklės, neriebus. Nedirginantis, antistatinis, subalansuotas pH. Nuplaunamas su Bio-Groom šampūnu.

Gydymas karštu aliejumi

Tai tik vienas iš daugelio Super kremo naudojimo būdų.

Pradėkite nuo gaminio paruošimo. Jums reikės 2 puodelių stiklinio arba mikrobangų krosnelėje tinkamo naudoti matavimo puodelio.

Užpildykite matavimo taurelę 1, 1/2 puodelio vandens ir įpilkite Super kremo pagal augintinio dydį: 1 kupiną šaukštą mažam šuniui, 2 kupinus šaukštus vidutinio dydžio šuniui, 3 kupinus šaukštus dideliam šuniui (nebūtina: galite pridėti 1 dangtelį Vita Oil kiekvienam šaukštui Super Cream, kad rezultatai būtų dar įspūdingesni.)

Kaitinkite mišinį mikrobangų krosnelėje apie 2 minutes. Po kaitinimo maišykite, kol mišinys taps nenugriebto pieno konsistencijos. Leiskite mišiniui stovėti, kol jis bus „labai šiltas“, bet nenuplikys šuns.

Kol mišinys vėsta: kruopščiai išmaudykite šunį su Bio-Groom šampūnu. Visiškai nuplaukite šunį, bet neišdžiovinkite.

Mišinį tepkite ant šlapio šuns, kai jis dar labai šiltas, ir įmasažuokite į odą bei kailį.

Leiskite augintiniui pabūti šiltoje vietoje su užteptu mišiniu 15-60 minučių. Kuo ilgiau leisite kremą veikti, tuo nuostabesni rezultatai.

Norėdami užbaigti procedūrą, dar kartą išplaukite augintinį šampūnu ir šukuokite kaip įprasta.

Vartotojo Atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Parašyti atsiliepimą

Nėra atsiliepimų dar nėra.

Būti pirmas peržiūrėti "Bio-groom Super Cream – kondicionuojantis kailio kremas šunims ir katėms, 227ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12,39

Liko 1000

0
Top offers
Bio-groom Super Cream – kondicionuojantis kailio kremas šunims ir katėms, 227ml
Bio-groom Super Cream – kondicionuojantis kailio kremas šunims ir katėms, 227ml

12,39

Pet Home
Logo
Pirkinių krepšelis