Bio-groom Vita Oil – kondicionuojantis aliejus kailiui šunims ir katėms, 473ml

Pridėti savo apžvalgą

26,44

Šis išskirtinis kailio aliejus buvo sukurtas specialiai tam, kad maksimaliai kondicionuotų ir apsaugotų kailį. „Vita Oil™“, kuriame gausu kviečių gemalų ir lanolino aliejaus bei būtino vitamino E, apsaugo nuo slinkimo, susivėlimo ir padeda atkurti pervargusius plaukus, kartu drėkindamas odą. Jame nėra alkoholio ar silikono ir jis neturės įtakos natūraliai kailio spalvai. Jis yra antistatinis ir turi lengvą gaivų kvapą.

Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje.

Naudojimas: 
Nuplaukite šampūnu su Bio-Groom šampūnu, gerai nuplaukite ir išspauskite vandens perteklių nuo kailio. Norėdami sutepti šuns kailį, naudokite 3–4 šaukštus Vita Oil (3,8 litro) šilto vandens. Katėms naudokite 3 šaukštus arba mažiau. Užpilkite arba tepkite kempine ant viso sluoksnio, kol jis bus visiškai prisotintas. Gerai perbraukite per kailį, kad aliejus pasiskirstytų ant odos. Išdžiovinkite kaip įprasta.

Kaip pagalbinę priemonę šunims ir katėms valyti, kondicionuoti: naudokite 1/2 valgomojo šaukšto arba mažiau sumaišykite su 0,5 litru šilto vandens ir purškite į kailį. Papildomam kondicionavimui Coat Oil gali būti naudojamas kartu su Bio-Groom Super Cream kremu santykiu maždaug 1 dalis Vita Oil ir 4 dalys Super kremo šiltame vandenyje. (Pavyzdys: į 0,9 litro vandens įpilkite 1 šaukštą Vita Oil ir 4 šaukštus Super Cream. Visi aukščiau nurodyti santykiai gali būti sumažinti arba padidinti, atsižvelgiant į kailio tekstūrą ir būklę bei norimus rezultatus.

Vartotojo Atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Parašyti atsiliepimą

Nėra atsiliepimų dar nėra.

Būti pirmas peržiūrėti "Bio-groom Vita Oil – kondicionuojantis aliejus kailiui šunims ir katėms, 473ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

26,44

Liko 1000

0
Top offers
Bio-groom Vita Oil – kondicionuojantis aliejus kailiui šunims ir katėms, 473ml
Bio-groom Vita Oil – kondicionuojantis aliejus kailiui šunims ir katėms, 473ml

26,44

Pet Home
Logo
Pirkinių krepšelis