Biocos ANTI-STRESS raminantis purškalas šunims, 100ml

Pridėti savo apžvalgą

7,02

Sudėtyje esantis alavijas pasižymi intensyviai drėkinančiomis, sudirgusią, pažeistą, niežtinčią odą raminančiomis savybėmis. Natūralūs levandų, bergamočių, atlasinių kedrų bei apelsinų eteriniai aliejai padeda nusiraminti, stabilizuoti emocijas, įveikti baimes ir nerimą.

Rami oda ir harmoningos emocijos! Dėl savo 100%  natūralios sudėties purškalas saugus naudoti visų amžiaus grupių šunims.

Sudėtyje esantis alavijas pasižymi intensyviai drėkinančiomis, sudirgusią, pažeistą, niežtinčią odą raminančiomis savybėmis. Natūralūs levandų, bergamočių, atlasinių kedrų bei apelsinų eteriniai aliejai padeda nusiraminti, stabilizuoti emocijas, įveikti baimes ir nerimą. Dėl savo 100 %  sudėties purškalas saugus naudoti visų amžiaus grupių šunims.

AKTYVŪS INGREDINETAI:

Alavijas pasižymi intensyviai drėkinančiomis, sudirgusią, pažeistą, niežtinčią odą raminančiomis savybėmis.

Natūralūs levandų, bergamočių, atlasinių kedrų ir apelsinių eteriniai aliejai padeda nuraminti, stabilizuoti emocijas, įveikti baimes ir nerimą.

NAUDOJIMAS:

kelis kartus per dieną  purkškite ant gyvūno kailio. Tai puiki pagalba įsigijus augintinį, kelionių, parodų metu, vežant šunį pas gydytojus ar į kirpyklą, paliekant vieną namuose.

SAUGUMO PRIEMONĖ: saugoti gyvūno akis.

Vartotojo Atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Parašyti atsiliepimą

Nėra atsiliepimų dar nėra.

Būti pirmas peržiūrėti "Biocos ANTI-STRESS raminantis purškalas šunims, 100ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7,02

Liko 999

0
Top offers
Biocos ANTI-STRESS raminantis purškalas šunims, 100ml
Biocos ANTI-STRESS raminantis purškalas šunims, 100ml

7,02

Pet Home
Logo
Pirkinių krepšelis