CHUCKIT Indoor Roller Dog Toy: Chuckit Indoor Roller žaislas šunims

Pridėti savo apžvalgą

9,99

Chuckit Indoor Roller Dog Toy

Chuckit Indoor Roller Dog Toy: Chuckit Indoor Roller žaislas šunims.

Chuckit Indoor Roller yra sukurtas tam, kad butu galima inešti visas pramogas i patalpa dregnomis ar šaltomis dienomis. Šis kambarinis šunu paemimo žaislas su „BounceFlex Core“ technologija yra lengvas, kad apsaugotu namu sienas ir baldus nuo smugiu, taciau šis žaislas yra lengvas, kad butu galima itraukti i atnešimo žaidimus. Indoor Ball lengvai rieda ant kietmedžio arba plyteliu grindu, idealiai tinka šunims, kurie megsta persekioti žeme ir atgauti.

Del minkšto šenilinio audinio išores maži šunys ir šuniukai gali lengvai pagauti ir nešti minkšta kambarini kamuoli. Del daugiasluoksnes konstrukcijos Indoor Ball yra patvarus ir ilgalaikis. Ryškiai oranžine ir melyna spalvos sudomina šunis ir užtikrina gera matomuma naminiu gyvuneliu tevams, kad jie galetu lengvai sekti žaisla namuose ar šunu žaislu dežeje. Chuckit! Indoor Ball suderinamas su Chuckit! Kambariu paleidimo priemone šunims,

Specifikacija

Sportas: Fetch
Spalva: Oranžine/ Melyna
Medžiaga Tekstura: Šenilinis audinys
Gamintojas: Chuckit!
Amžiaus diapazonas: visu amžiu

Apie Chuckit Indoor Roller

  • SAUGUS ŠUNU ŽAISLAS VIDUJE: Patvarus šunu ritininis pliušinis šunu žaislas pasižymi lengvu dizainu, kuris apsaugo namu paviršius. Tinka Chuckit! Kambariu paleidimo priemone patalpose, skirta pasiimti be slogos.
  • ILGUS DIZAINAS: skirtas ilgalaikiam naudojimui kaip patalpoje naudojamas žaislas šunims, turi patvaria daugiasluoksne konstrukcija, todel jie yra patvarus šunu žaislai agresyviems kramtantiesiems.
  • Žaislai naminiams gyvuneliams: pasiruoškite bendrauti ir linksmintis su savo šunimis ir katemis! Peržiurekite ivairius musu naminiu gyvuneliu žaislu gaminius, tokius kaip frisbiai, ešeriai ir veidrodžiai paukšciams, žaislai su grobio lazdelemis katems, pliušiniai žaislai, švieciantys interaktyvus žaislai ir kt.
  • CHUCKIT! ATŠAUKTI ŽAISLUS: Chuckit! kuria žaislus, praturtinancius žmogaus ir gyvuno ryši, o ryškios spalvos padeda šunims ir šuniukams išlikti isitraukusiems. Patikrinkite Chuckit! kamuoliuku paleidimo priemonems, šokinejantiems kamuoliams, frisbiams, kambariniams šunu žaislams, švytintiems žaislams ir dar daugiau!
  • TIK AUGINELIUI: Petmate gamina ivairius naminiams gyvuneliams skirtus produktus šunims, katems, vištoms ir kitiems mažiems pukuotiems draugams! Peržiurekite tokius musu prekiu ženklus kaip Aspen Pet, Arm & Hammer, Booda, Chuckit!, Jackson Galaxy ir kt.!

Priemonės pavadinimas Chuckit! Ultra kamuolys Chuckit! Kambarys patalpose MuttNation Rescue Mutt – Delilah Booda pilvukai – baltasis lokys Chuckit! Indoor Fumbler Chuckit! Vidine skraidanti vovere
Matmenys 2 coliu x 2″, 2,5″ x 2,5″, 3″ x 3″, 3,5″ x 3,5″, 4″ x 4″ 5,75″x 5,75 “ 8″ x 8″ x 3″ 11″ x 6″ x 12 “ 8″ x 4,5″ 9″ x 8,5″
Savybes Šokineja aukštai ir pluduriuoja vandenyje Minkštas, bet šokinejantis žaidimams patalpose Pliušinis šunu žaislas, ikveptas realiu gelbejimo priemoniu Realistiški garsai leidžia šunims linksmintis Minkšti, bet šokinejantys žaidimams patalpose Idealiai tinka visa sezona, interaktyviems žaidimams
Spalvos Oranžine/melyna Oranžine/melyna balta balta oranžine/melyna oranžine/melyna
* The list is provided by Chuckit!

Peržiūrėkite visus kitus CHUCKIT prekės ženklo produktus.

Specifikacija: CHUCKIT Indoor Roller Dog Toy: Chuckit Indoor Roller žaislas šunims

gamintojas

Chuckit!

dydis

2.87 x 4.7 x 4.7 inches

spalva

Oranžine/ Melyna

svoris
medziaga

Šenilinis audinys

Amžiaus diapazonas

visu amžiu

Vartotojo Atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Parašyti atsiliepimą

Nėra atsiliepimų dar nėra.

Būti pirmas peržiūrėti "CHUCKIT Indoor Roller Dog Toy: Chuckit Indoor Roller žaislas šunims"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9,99

0
Top offers
CHUCKIT Indoor Roller Dog Toy: Chuckit Indoor Roller žaislas šunims
CHUCKIT Indoor Roller Dog Toy: Chuckit Indoor Roller žaislas šunims

9,99

Pet Home
Logo
Pirkinių krepšelis