CHUCKIT The Whistler Ball Dog Toy

CHUCKIT The Whistler Ball Dog Toy: CHUCKIT The Whistler Ball žaislas šunims.

CHUCKIT The Whistler Ball patraukia šunu susidomejima traukimo žaidimais, skatina šunis šokineti ir vytis. Šiuose šunu paemimo žaisluose yra keturios garso angos, kurios skleidžia švilpuka, kai kamuolys sklendžia oru, o tai pritraukia naminiu gyvuneliu susidomejima ir padidina jauduli. Naturalios, stipriai atšokancios gumos konstrukcijos Chuckit! Whistler kamuoliukas atšoka aukšciau ir toliau nei standartiniai teniso kamuoliukai.

Patvarus guminis paviršius, puikiai tinkantis naudoti lauke, atlaiko kietus žaidimus ir yra atsparus purvui bei nešvarumams, kad butu patogu valyti. Yra triju dydžiu, nuo mažu iki dideliu, „The Whistler“ siulo kamuoliukus visu dydžiu šunims. Galimi pasirinktu dydžiu dvi pakuotes, skirtos augintiniu tevams, kad atsinešant butu po ranka papildomas kamuoliukas. Chuckit! Whistler yra suderinamas su ivairiais Chuckit!

Specifikacija

Sportas: Beisbolas
Spalva: Daugiaspalve
Medžiaga: Mišinys
Gamintojas: Chuckit!
Amžiaus diapazonas Aprašymas: visi gyvenimo etapai

Apie ši elementa

  • ŠILPYMAI METIMAS: Švilpiantis šuns kamuolys sukurtas su keturiomis garso angomis, kurios sukuria švilpimo garsa ore, todel šunims atnešti idomesni. Suderinamas su Chuckit! šunu kamuoliuku paleidimo irenginiai.
  • ILGUS DIZAINAS: Šunims skirtas aukštai atšokantis kamuoliukas pagamintas iš patvarios gumos agresyviems kramtantiesiems, taciau nenusidevi dantenu ir dantu.
  • Žaislai naminiams gyvuneliams: pasiruoškite bendrauti ir linksmintis su savo šunimis ir katemis! Peržiurekite ivairius musu naminiu gyvuneliu žaislu gaminius, tokius kaip frisbiai, ešeriai ir veidrodžiai paukšciams, žaislai su grobio lazdelemis katems, pliušiniai žaislai, švieciantys interaktyvus žaislai ir kt.
  • CHUCKIT! ATŠAUKTI ŽAISLUS: Chuckit! kuria žaislus, praturtinancius žmogaus ir gyvuno ryši, o ryškios spalvos padeda šunims ir šuniukams išlikti isitraukusiems. Patikrinkite Chuckit! kamuoliuku paleidimo priemonems, šokinejantiems kamuoliams, frisbiams, kambariniams šunu žaislams, švytintiems žaislams ir
  • TIK AUGINELIUI: Petmate gamina ivairius naminiams gyvuneliams skirtus produktus šunims, katems, vištoms ir kitiems mažiems pukuotiems draugams! Peržiurekite tokius musu prekiu ženklus kaip Aspen Pet, Arm & Hammer, Booda, Chuckit!, Jackson Galaxy ir kt.!

Peržiūrėkite visus kitus CHUCKIT prekės ženklo produktus.

gamintojas

Chuckit!

dydis

, ,

spalva

medziaga

Mišinys

Amžiaus diapazonas Aprašymas

visi gyvenimo etapai

Gyvūno amžius

svoris

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CHUCKIT The Whistler Ball Dog Toy: CHUCKIT The Whistler Ball žaislas šunims”

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti

Turite būti prisijungę, kad galėtumėte pridėti nuotraukų prie savo atsiliepimo.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

chuckit the whistler ball dog toy CHUCKIT The Whistler Ball Dog ...

6,759,99

arba
Pasirinkti savybes