Dermoscent Aromacalm® – odą raminantis antkaklis šunims

Pridėti savo apžvalgą

19,99

Liko 100

2

Dermoscent Aromacalm sukurtas remiantis naudingu fitoterapijos ir aromaterapijos poveikiu dėl eterinių aliejų sinergijos, praturtintas augalinės kilmės nepakeičiamosios riebalų rūgštimis (Omega-3 ir Omega-6) gaunamomis iš augalų.

Aromacalm® antkaklis rekomenduojamas šunims, turintiems odos problemų, kurių priežastis – stresas.

Aromacalm® antkaklį rekomenduoja ir dermatologai, ir elgsenos veterinarijos gydytojai.

 

Aromacalm® antkaklis gali būti naudojamas katėms, kurios per daug save laižo ir kurioms parazitinės / alerginės ligos neseniai buvo pašalintos. Tas pats pasakytina apie šunis, turintiems žaizdų dėl laižymo ir gydant niežulį.

Daugelis situacijų, nors ir nereikšmingos savininkams, gali sukelti stresą jų keturkojams draugams. Tokiais atvejais gali būti naudingas Aromacalm® antkaklis, pagamintas iš eterinių aliejų ir nepakeičiamųjų riebalų rūgščių (Omega 3 ir 6).

Aromacalm®: Naudinga odai ir dvasiai!

Remiantis fitoterapija ir aromaterapija, Aromacalm® siūlo dvigubą poveikį, suteikia gyvūnui ramybę, tuo pačiu ramina ir drėkina odą.

Naudojimo būdas: Apjuoskite antkakliu šuns kaklą, parinkite tinkamą dydį, o likusią dalį nupjaukite. Prieš maudant, antkaklį nuimkite. Keiskite antkaklį kas 4

savaites. Saugokite nuo vaikų. Vengti kontakto su akimis. Nėra duomenų dėl antkaklio naudojimo jaunesniems kaip 3 mėn. amžiaus šuniukams. Nėra pridėtinio

kvapo.

Dirželio ilgis – 60 cm.

Gamintojas: Laboratoire de Dermo-Cosmetique Animale, Technopole Castres/ Mazomet – CEEI ZA Le Causse- 81100 Castres- Prancūzija.

Vartotojo Atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Parašyti atsiliepimą

Nėra atsiliepimų dar nėra.

Būti pirmas peržiūrėti "Dermoscent Aromacalm® – odą raminantis antkaklis šunims"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top offers
Dermoscent Aromacalm® – odą raminantis antkaklis šunims
Dermoscent Aromacalm® – odą raminantis antkaklis šunims

19,99

Pet Home
Logo
Pirkinių krepšelis