Dermoscent Aromacalm® – odą raminantis antkaklis šunims

Aromacalm® antkaklį rekomenduoja ir dermatologai, ir elgsenos veterinarijos gydytojai.

Aromacalm® antkaklis gali būti naudojamas katėms, kurios per daug save laižo ir kurioms parazitinės / alerginės ligos neseniai buvo pašalintos. Tas pats pasakytina apie šunis, turintiems žaizdų dėl laižymo ir gydant niežulį.

Daugelis situacijų, nors ir nereikšmingos savininkams, gali sukelti stresą jų keturkojams draugams. Tokiais atvejais gali būti naudingas Aromacalm® antkaklis, pagamintas iš eterinių aliejų ir nepakeičiamųjų riebalų rūgščių (Omega 3 ir 6).

Aromacalm®: Naudinga odai ir dvasiai!

Remiantis fitoterapija ir aromaterapija, Aromacalm® siūlo dvigubą poveikį, suteikia gyvūnui ramybę, tuo pačiu ramina ir drėkina odą.

Naudojimo būdas: Apjuoskite antkakliu šuns kaklą, parinkite tinkamą dydį, o likusią dalį nupjaukite. Prieš maudant, antkaklį nuimkite. Keiskite antkaklį kas 4

savaites. Saugokite nuo vaikų. Vengti kontakto su akimis. Nėra duomenų dėl antkaklio naudojimo jaunesniems kaip 3 mėn. amžiaus šuniukams. Nėra pridėtinio

kvapo.

Dirželio ilgis – 60 cm.

Gamintojas: Laboratoire de Dermo-Cosmetique Animale, Technopole Castres/ Mazomet – CEEI ZA Le Causse- 81100 Castres- Prancūzija.

gamintojas

Dermoscent

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dermoscent Aromacalm® – odą raminantis antkaklis šunims”

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti

Turite būti prisijungę, kad galėtumėte pridėti nuotraukų prie savo atsiliepimo.


dermoscent aromacalm® – odą raminantis antkaklis šunims Dermoscent Aromacalm® – ...

19,99

arba