Granum Kraikas pjuveninis Granum Jonaš 10l

Granum Kraikas pjuveninis Granum Jonaš 10l – Pjuveninis granuliuotas kraikas.

Aprašymas

Jonaš- tai universalus higieniškas kraikas katėms ir kitiems mažiems naminiams gyvūnams. Kraikas pagamintas iš medžio pjuvenų tinka ne tik katėms, bet ir egzotiniams paukščiams, triušiams, jūrų kialytėms, žiurkėnams, pelėms, vėžliams, ir kitiems gyvūnams, kurie nelaikomi drėgnoje aplinkoje. Kraikas pagamintas tik iš medienos nenaudojant jokių cheminių priedų – visiškai biologiškai suyrantis , ekologiškas. Kraikas pagamintas iš medžio pjuvenų, granules suformuojat didelio slėgio ir temperatūros pagalba, tuo pačiu išnaikinami visi mikrobai. Medžio kraikas „Jonaš“ nedulka, sugeria kvapus. Visiškai atitinka aukštus šiuolaikinio gyvūnų laikymo reikalavimus.

Naudojimo instrukcija:

1) Katėms: į išvalytą katės tualetą pripilkite maždaug 3 cm storio medžio kraiko „Jonaš“ sluoksnį. Rekomenduojame drėgnas vietas išimti ir papildyti nauju kraiku. Asižvelgdami į užteršimo laipsnį, arba po trijų dienų visą kraiką tualete pakeiskite nauju, išpylę nešvarų kraiką, tualetą išplaukite ir pripildykite švaraus kraiko.

2) Paukščiams: ant narvelio dugno pripilkite maždaug 1 cm storio medžio kraiko sluoksnį, paskleiskite tolygiai. Paukščių išmatos prilips prie granulių ir išdžius. Kai kraikas užsiterš, priklausomai nuo to kiek paukščių laikote narvelyje, nešvarų kraiką išpilkite, narvelio dugną pravalykite drėgna šluoste, dugnui išdžiūvus pripilkite švaraus kraiko.

3) Graužikams, vėžliams: ant narvelio dugno pripilkite maždaug 2 cm storio medžio kraiko sluoksnį. Kai kraikas užsiterš, priklausomai nuo to kiek gyvūnų laikote narvelyje, nešvarų kraiką išpilkite, pripilkite švaraus kraiko.

Medžio kraikas yra grynas natūralus produktas, tad panaudotą kraiką galima kompostuoti arba išmesti kartu su kitomis atliekomis.

Gamintojas: Granum spol.s.r.o, Čekija

gamintojas

Granum

svoris

Paskirtis

Kraikai

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Granum Kraikas pjuveninis Granum Jonaš 10l”

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti

Turite būti prisijungę, kad galėtumėte pridėti nuotraukų prie savo atsiliepimo.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

granum kraikas pjuveninis granum jonaš 10l Granum Kraikas pjuveninis Gran...

8,30

arba