ICF Sensitive Evo Shampoo 200ml

ICF Sensitive Evo Shampoo – Inovatyvus šampūnas šunims ir katėms turintiems jautrią, paraudusią ar išsausėjusią odą. Šampūnas skirtas dažnam maudymui. Ši švelni formulė su raminamuoju ir minkštinamuoju poveikiu ypač tinka šunims ir katėms, turintiems:

  • paraudusią
  • jautrią
  • išsausėjusią odą.

Taip pat puikiai tinka šunims ir katėms turintiems baltą kailį. Dėl maitinamųjų savybių jis padeda atkurti ir išsaugoti fiziologinį odos hidrolipidinio barjero vientisumą ir mažina niežulį.

Sudėtis: dejonizuotas vanduo, anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, glikoliai, amfoterinės paviršinio aktyvumo medžiagos, D-pantenolis, karbamidas, koformuliantai, konservantas (fenoksietanolis), hidroglicerino ekstraktai, aromatinės medžiagos.

Naudojimas: visiškai sudrėkinkite gyvūno kailį drungnu vandeniu. Kelias minutes įtrinkite ir kruopščiai nuplaukite. Iš pradžių kartokite du kartus per savaitę arba taip, kaip nurodė veterinaras. Šampūnas gali būti naudojamas ir šuniukams.

Įspėjimas: išoriniam naudojimui. Vengti patekimo į akis. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gyvūno amžius

,

gamintojas

ICF

Paskirtis

Dermatalogija

svoris

Veislės dydis

1 review for ICF Sensitive Evo Shampoo 200ml Šampūnas Šunims Ir Katėms Turintiems Jautrią, Paraudusią Ar Išsausėjusią Odą

  1. avatar of pethome.lt

    pethome.lt

    Patikrintas PetHome

Add a review

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti

Turite būti prisijungę, kad galėtumėte pridėti nuotraukų prie savo atsiliepimo.


icf sensitive evo shampoo 200ml ICF Sensitive Evo Shampoo 200m...

14,49

arba