nauji skanestai 2175 × 480 px 3

Sausas maistas katėms

Kraikas ir priedai

Skanėstai

Žaislai

Vitaminai ir papildai

Antiparazitinės priemonės

Dubenėliai ir fontanai

Higienos priemonės

Guoliai

Draskyklės

Nešioklės ir kelionės reikmenys

Pavadėliai, antkakliai ir pakabukai

Priežiūros priemonės

Prekės Katėms

Jei esate kačių mylėtojas arba netrukus tapsite kačiuko šeimininku, atėjote į reikiamą vietą. „Pethome kačių parduotuvėje“ rasite visas kačių reikmenis, kurių gali prireikti jūsų mažajam kačiukui. Čia rasite skirtingų kačių prekių: nuo geriausio kačių maisto ir skanėstų iki kačių kraiko ir kačių žaislų, kačių papildų, kačių guolių ir dar daugiau. Štai keletas produktų, kuriuos atrasite čia.

Drėgnas kačių maistas ir sausas kačių maistas turi visus ingredientus, kurių reikia jūsų katei sveikai augti. Kadangi katės yra mėsėdžiai, ieškokite maisto, kuriame yra daug baltymų. Jei norite pakelti savo kačiuko mitybą į kitą lygį, galite išbandyti begrūdį kačių maistą. Šis maistas suteikia jūsų katei visą žaliavų ingredientų naudą. Liofilizuotas maistas ir skanėstai niekada nevirti, o dehidratuotas kačių maistas yra žalias maistas, kuris yra tik švelniai apdorojamas, todėl kepimo procese neprarandamos gyvybiškai svarbios maistinės medžiagos.

Kalbant apie kačių kraiką  ir higieną, yra daugiau galimybių, nei galėtumėte pagalvoti. Galite rinktis iš standartinės kačių kraiko dėžės, uždengtos kraiko dėžės, kampinės kraiko dėžės. O kalbant apie kraiką, yra dar daugiau pasirinkimų – smulkintas kraikas, nesušokantis arba sušokantis kraikas, visiškai natūralus, lengvas, kvapnus kraikas, bekvapis kraikas ir taip toliau. Išnagrinėkite kraiko pasirinkimą ir pasverkite kiekvieno jų naudą prieš nuspręsdami, kuris kraikas geriausiai tinka jūsų katei.

Kačių žaislai yra esminė būtinų kačių reikmenų dalis, o žaislų, kuriuos katės mėgsta, yra begalė. Kačių kamuoliukai tikrai užims jūsų katę, net jei negalite būti šalia ir žaisti su ja. Žaislai katėms ir plunksnų lazdelėssuteikia puikią galimybę užmegzti ryšį su kate ir patenkinti jos žaismingą pusę. Be to, daugelis interaktyvių kačių žaislų yra sukurti norint sukelti iššūkį jūsų katei, pateikiant kačių galvosūkių žaislus ar kačių tunelius, kuriuos ji turi įveikti, kad pasiektų skanėstus. Net kačių draskiklės jai gali būti labai smagios. Draskyklės užims jūsų katę, kai ji bus palikta viena, ir netgi gali pažaboti nepageidaujamą elgesį, atsirandantį dėl nuobodulio.

Kačių gultai patenkina visus jūsų kačiuko poreikius. Rasite standartines kačių lovas arba paprastus, atvirus gultukus, kurie neabejotinai leis bet kuriai katei murkti visą naktį. Arba padidinkite komforto lygį su pakabinama ant radiatoriaus katės lova. Jei norite, kad jūsų katė turėtų vietą, kur snausti ir žaisti viskas viename – vietoje, už kurią ji jums padėkos begaliniais prisiglaudimais – parūpinkite jai kačių draskyklę-laipynę. Rasite įvairių formų, dydžių ir medžiagų, todėl naršykite, kad rastumėte geriausią kačių medį savo šeimos nariui.

Pethome kačių parduotuvė turi šių kačių reikmenų ir daug daugiau. Atraskite aukštos kokybės daiktus, pvz., kačių maisto ir vandens dubenėlius, kačių petnešas, kačių antkaklius, kačių priežiūros produktus, kačių maisto papildus, kačių nešiokles, kačių kelionių reikmenis. Taigi apsidairykite  internetinėje Pethome naminių gyvūnėlių parduotuvėje ir raskite kačių reikmenų, kurie jūsų kačiukui neabejotinai patiks.