Konservai katėms OPTIMEAL su antiena ir kepenėlėmis, 85 gr.

Pridėti savo apžvalgą

0,90

Visaverčiai konservai Optimeal su antiena ir kepenėlėmis. Speciali sudėtis nuo plaukų gumuliukų formavimosi skrandyje. Drebučiuose su obuoliais.

SUPER PREMIUM formulė. Gaminama prižiūrint veterinarams, naudojant Šveicarijos kompanijos Swiss Pet Nutrition Group technologiją.

Sudėtyje yra natūraliai susidarančio netirpaus pluošto (celiuliozės), kuris dėl stambios pluoštinės struktūros pašalina vilnos pluoštus iš virškinamojo trakto.

Anties mėsa ir sveikų kepenų gabalai aprūpina katę aukštos kokybės gyvuliniais baltymais, padeda auginti ir išlaikyti puikią formą

Obuoliai yra natūralus pektino ir tirpių skaidulų šaltinis ir prisideda prie skonio.

Didelis išgryninto vandens kiekis šlapimo sistemos sveikatai

Sudėtyje yra 92,2% gyvulinių baltymų

SUDĖTIS:

84% mėsos ir gyvulinės kilmės produktų gabaliukais (iš jų 28% iš antienos, 14% iš vištienos, 12% iš jautienos širdelės ir kt.), 16% kepenėlių (smulkiai), vaisiai (obuoliai 3%), augalinės kilmės produktai (įskaitant celiuliozę). , spanguolės 0,05%, medetkos (liuteino šaltinis) 0,01%, varnalėšos šaknis, zefyro šaknis, ramunėlių žiedai 0,01%, dilgėlės 0,01%, čiobreliai 0,01%, augalinių baltymų ekstraktai, mineralai, cukrus, aliejai ir riebalai (lašišų aliejus, agurklės). aliejus), Actigen® (prebiotikų-manano-oligosacharidų šaltinis) 0,01%, beta-1,3 / 1,6-gliukanai 0,01%.

Vartotojo Atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Parašyti atsiliepimą

Nėra atsiliepimų dar nėra.

Būti pirmas peržiūrėti "Konservai katėms OPTIMEAL su antiena ir kepenėlėmis, 85 gr."

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0,90

Liko 979

0
Top offers
Konservai katėms OPTIMEAL su antiena ir kepenėlėmis, 85 gr.
Konservai katėms OPTIMEAL su antiena ir kepenėlėmis, 85 gr.

0,90

Pet Home
Logo
Pirkinių krepšelis