Non-Stop Protector Snow – viso kūno kostiumas šunims apsaugantis nuo sniego, vėjo, šalčio įv. dydžiai


Non-Stop protector snow viso kūno kostiumas šunims, sukurtas apsaugoti nuo sniego, ledo, šalčio ir vėjo. Šis sniego kostiumas apsaugo jūsų šuns kailį nuo sniego ir išlaiko visišką judėjimo laisvę.

Kai kurie šunys kovoja su sniegu ir ledu, besikaupiančiu ant jų kailio žiemą. Su Protector sniegu jūsų šuo gali įveikti snieguotą orą ir kartu su jumis mėgautis žiemos nuotykiais!

 

Keturių krypčių tamprus audinys leidžia jūsų šuniui laisvai judėti ir užtikrina gerą prigludimą. Šis viso kūno sniego kostiumas nėra izoliuotas, kad suteiktų šilumos, bet padės jūsų šuniui išlikti šiltam, nes kailis geriau izoliuoja, kai jame nėra sniego ir ledo.

 

Nors Protector Snow sukurtas naudoti žiemą, šis viso kūno kostiumas šuniui taip pat gali būti naudojamas apsaugai nuo erkių, lapų, šakų ir pan.

 

Protector Snow yra sukurtas atskirai patelėms ir patinams. Šios angos yra su iš anksto paruoštu pjovimo raštu, skirtu individualiai pritvirtinti. Patinų šunų leidimas yra su vidiniu vilnos pamušalu, apsaugančiu sėklides.

 

Dėl juodos ir oranžinės spalvos Protector sniegas puikiai matomas. Atspindintis raštas padidina matomumą tamsoje.

 

 

Dydis              XXS      XS              S             M            L               XL

Šuns svoris 9-12 kg 12-16 kg 16-20 kg 20-25 kg 25-30 kg 30-37 kg

 

dydis

, , , , ,

Lytis

Patelė, Patinas

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Non-Stop Protector Snow – viso kūno kostiumas šunims apsaugantis nuo sniego, vėjo, šalčio įv. dydžiai”

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti

Turite būti prisijungę, kad galėtumėte pridėti nuotraukų prie savo atsiliepimo.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

non-stop protector snow - viso kūno kostiumas šunims apsaugantis nuo sniego, vėjo, šalčio įv. dydžiai Non-Stop Protector Snow &#8211...

73,99

arba
Pasirinkti savybes