Royal Canin Outdoor Cat Food

Royal Canin Outdoor sausas kačių maistas dažnai būnančioms lauke

„Royal Canin Outdoor Cat Food“ turi daug energijos ir kalorijų, kad atitiktų kačių, kurios gyvena aktyvų gyvenimo būdą lauke, mitybos poreikius. Subalansuotas ir visavertis pašaras katėms – ypač suaugusioms katėms (nuo 1 iki 7 metų), kurioms dažnai tenka išeiti į lauką ir reguliariai mankštintis.

Pranašumai

Aktyvumo palaikymas
Katės, galinčios išeiti į lauką, gali būti aktyvesnės, todėl joms reikia daugiau kalorijų. Jie taip pat turi ištverti lauko temperatūros pokyčius. Outdoor turi daug energijos, kad patenkintų aktyvių kačių poreikius.

Odos barjeras
Padeda palaikyti odos sveikatą dėl aminorūgščių ir vitaminų derinio. Antioksidantų kompleksas padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus ir palaikyti ląstelių sveikatą.

Sąnarių sveikata
Prisideda prie sąnarių sveikatos dėl sąnarius palaikančių maistinių medžiagų ir riebalų rūgščių (EPA ir DHR) derinio.

Šlapimo takų sveikata
Sukurta padėti palaikyti suaugusių kačių šlapimo sistemos sveikatą.

Prekės aprašymas

Jei jūsų katė nebūna lauke ir gyvena aktyvų gyvenimo būdą, svarbu užtikrinti, kad jos dieta veiksmingai palaikytų natūralią jos apsaugą. ROYAL CANIN Outdoor Cat Food turi daug energijos ir kalorijų, kad atitiktų kačių, kurios gyvena aktyvų gyvenimo būdą lauke, mitybos poreikius. Energetinė dieta taip pat padės jūsų katei susidoroti su orų pokyčiais visais sezonais.

Royal Canin Outdoor Cat Food

Sukurta naudojant specialią maistinių antioksidantų formulę, ROYAL CANIN Outdoor Cat Food padeda palaikyti jūsų katės imuninę sistemą; o prebiotikų įtraukimas palaiko žarnyno florą ir užtikrina optimalią žarnyno sveikatą. ROYAL CANIN® Outdoor sudėtyje yra omega-3 riebalų rūgščių (EPA ir DHR) derinio, kad palaikytų jūsų katės sąnarių sveikatą, kad būtų lengviau atlikti įtemptus judesius, tokius kaip bėgimas, šokinėjimas ir laipiojimas.

Ingridientai

Sudėtis: dehidratuoti paukštienos baltymai, ryžiai, kukurūzai, gyvuliniai riebalai, kviečiai, hidrolizuoti gyvūniniai baltymai, augalinių baltymų izoliatas*, kukurūzų glitimas, mielės ir jų dalys, runkelių minkštimas, žuvų taukai, mineralai, kopros aliejus, sojų aliejus, fruktooligosacharidai, hidrolizuotos mielės (mano-oligosacharidų šaltinis), agurklių aliejus, medetkų ekstraktas (liuteino šaltinis), hidrolizuoti vėžiagyviai (gliukozamino šaltinis), hidrolizuotos kremzlės (chondroitino šaltinis).

Priedai (kg): maistiniai priedai: vitaminas A: 30500 TV, vitaminas D3: 800 TV, E1 (geležis): 37 mg, E2 (jodas): 3,7 mg, E4 (varis): 11 mg, E5 (manganas): 48 mg, E6 (cinkas): 145 mg, E8 (selenas): 0,06 mg – Konservantai – Antioksidantai.

Analitinės sudedamosios dalys: Baltymai: 30% – Riebalų kiekis: 20% – Žali pelenai: 7,2% – Žalios skaidulos: 1,3% – EPA/DHA: 4 g/kg.

Maitinimo instrukcijos: žr. lentelę. Partijos numeris, gamyklos registracijos numeris ir tinkamumo vartoti data: žr. informaciją ant pakuotės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.

*LIP: baltymai parinkti dėl labai aukšto virškinamumo.

Maitinimo vadovas

Royal Canin Outdoor Cat Food

Katės svoris Idealus svoris Antsvoris
3 kg 40 g (23 g + 1 maišelis) 32 g (15 g + 1 maišelis)
4 kg 49 g (32 g + 1 maišelis) 39 g (22 g + 1 maišelis)
5 kg 58 g ( 41 g + 1 maišelis) 46 g (29 g + 1 maišelis)
6 kg 66 g (49 g + 1 maišelis) 53 g (35 g + 1 maišelis)

Peržiūrėkite visus kitus Royal Canin prekės ženklo produktus.

gamintojas

Royal Canin

Paskirtis

Sausas

svoris

, ,

Garantuota analizė

Baltymai: 30% – Riebalų kiekis: 20% – Žali pelenai: 7,2% – Žalios skaidulos: 1,3% – EPA/DHA: 4 g/kg.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Royal Canin Outdoor cat food sausas kačių maistas dažnai būnančioms lauke”

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti

Turite būti prisijungę, kad galėtumėte pridėti nuotraukų prie savo atsiliepimo.


You may also like...

royal canin outdoor cat food sausas kačių maistas dažnai būnančioms lauke Royal Canin Outdoor cat food s...

5,4921,99

arba
Pasirinkti savybes