nauji skanestai 2175 × 480 px 2

Maistas

Skanėstai

Žaislai

Higienos reikmenys

Vitaminai ir Papildai

Higienos Priemonės

Narvai, Boksai

Guoliai, čiužinukai

Pavadėliai, Antkakliai ir Petnešos

Dubenėliai

Priežiūros Priemonės

Antiparazitinės Priemonės

Drabužiai

Nešioklės ir Kelionės Reikmenys

Elgesio Kontrolė

Šunų Reikmenys

Kaip pūkuotų šuniukų mylėtojas, jokiu būdu negalite išmatuoti, kiek pasitenkinimo ir pasitenkinimo patiriate iš savo mielo draugo. Šunys pagerina mūsų nuotaiką, skatina sveiką elgesį, padeda atsigauti po ligų ir saugo mus. Visi šunys daro už mus, natūralu, kad mes gerai rūpinamės savo keturkojais draugais. „Pethome Dog Shop“ turi visas šunų reikmenis, kurių reikia jūsų šuniukui. Rasite kokybiškų šunų reikmenų, įskaitant geriausią šunų maistą, šunų žaislus, šunų vitaminus ir šunų papildus iš patikimų prekių ženklų. Nesvarbu, ar tai padeda rasti tinkamą šunų ėdalą, konservuotą šunų maistą, atitinkantį jūsų augintinio mitybos poreikius, ar šunų papildus, kad ištaisytų trūkumus, „Pethome“ yra jums ir jūsų pūkuotam draugui visais jos gyvenimo etapais.

Šunų maistas ir skanėstai yra būtini šunų reikmenys. Kai reikia nusipirkti geriausią šunų ėdalą, gaukite pagalbos apsispręsdami tarp traškių traškių ir konservuotų veislių su kitų augintinių tėvų atsiliepimais. Turite ypatingų mitybos poreikių turintį augintinį? Pethome pristato šunų maistą, specialiai sukurtą naminiams gyvūnėliams, kurie yra jautrūs šunų maistui ir yra alergiški. Raskite skanių šunų skanėstų, kad apdovanotumėte savo šunį už gerą elgesį. Jūsų rūpestingam šuniui turime daugybę skanių užkandžių, supakuotų su sveikais ingredientais. Žalias šunų maistas gali suteikti jūsų šuniui blizgesnį kailį, sveikesnę odą, švaresnius dantis ir suteikti šuniukui daugiau energijos.
 

Žaidimo laikas yra svarbi jūsų šuns vystymosi ir laimės dalis. Žaidimas taip pat suteikia jūsų šuniui mankštos, kurios jai reikia, kad ji išliktų sveika ir išvengtų sąnarių problemų vėliau. Padarykite žaidimą smagiau naudodami tinkamą šuns žaislą savo energingam šuniukui. Rinkitės iš šunų kamuoliukų, pliušinių žaislų, interaktyvių šunų žaislų, šunų galvosūkių, kramtomųjų žaislų ir daugiau iš kokybiškų žinomų ir mėgstamų prekių ženklų, pvz., USA Bones & Chews ir KONG. Šuns dantų priežiūra yra dar viena svarbi jūsų šuns sveikatos dalis. Rūpinkitės tais iltiniais dantimis naudodami šunų dantų priežiūros priemones, tokias kaip Greenies šunų dantų kramtukai. Šuns dantų kramtymas ir reguliarus dantų valymas gali padėti apsaugoti jūsų šuns dantų sveikatą tarp profesionalių valymo procedūrų.

 

Šunims skirtos lovos yra svarbios norint užtikrinti, kad jūsų šuniukas turėtų patogią vietą miegoti. Nesvarbu, ko jums reikia, kad jūsų šuns gyvenimas būtų geresnis, „Pethome“ siūlo šunų reikmenis iš patikimų prekių ženklų, kurie patiks jūsų šuniukui.

 

Populiarūs šunų gaminiai: šunų namai, šunų lovos, šunų veislynai, šunų dėžės, šunų kostiumai, šunų durys, šunų automobilio sėdynės, šunų blusų antkakliai, šunų ID žymos, šunų vartai