Tropiclean Tangle Remover sąvėlų šalinimo priemonė, 473ml

Pridėti savo apžvalgą

10,57

Purškalas šunims ir katėms, padedantis lengviau iššukuoti augintinio kailio sąvėlas ir palaikyti augintinio kailį sveiką ir blizgantį.

Tropiclean Tangle Remover sąvėlų šalinimo priemonė padeda iš augintinio kailio pašalinti dulkes ir purvą, pridėti jam blizgumo ir palengvinti šukavimą. Ši lengvai naudojama ir skalavimo nereikalaujanti formulė greitai įsigeria ir sušvelnina plauką, taip sumažindama sąvėlas ir palengvindama šukavimą (šukavimo laikas sutrumpėja iki 50%!). 

 Naudojimas

Geriausi rezultatai pasiekiami naudojant šį produktą ant švaraus augintinio kailio. Išmaudykite augintinį su pasirinktu Tropiclean šampūnu ir gerai išskalaukite. Nupurkškite augintinio kailį pakankamu kiekiu šios priemonės ir ją įmasažuokite. Išdžiovinkite arba palaukite kol kailis visiškai išdžius ir tuomet iššukuokite augintinio kailį. Esant ypač didelėms sąvėloms, papildomai užpurkškite šios priemonės ant probleminės vietos ir tuomet šukuokite. Leiskite augintinio kailiui pilnai išdžiūti. Gali būti naudojamas ir nemaudant augintinio.  

 

Sudėtis

Išgrynintas vanduo, hidrolizuoti augaliniai baltymai, organinis ekstraktų mišinys (ramunėlių, kivių, dedešvos ir kuokinio imbiero), patentuota katijonų emulsija, aromatai, vitaminas E.

Vartotojo Atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Parašyti atsiliepimą

Nėra atsiliepimų dar nėra.

Būti pirmas peržiūrėti "Tropiclean Tangle Remover sąvėlų šalinimo priemonė, 473ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10,57

Liko 100

0
Top offers
Tropiclean Tangle Remover sąvėlų šalinimo priemonė, 473ml
Tropiclean Tangle Remover sąvėlų šalinimo priemonė, 473ml

10,57

Pet Home
Logo
Pirkinių krepšelis