Ziwi Peak Chicken Air Dried sausas maistas katėms su vištiena

Pridėti savo apžvalgą

18,99

Ziwi Peak vieno baltymo sausas maistas su vištiena yra rankomis pagamintas ir išdžiovintas ore. Biologiškai tinkamas bet kokio amžiaus, visų veislių katėms. Tai visavertis pašaras katėms.

Ziwi Peak Chicken Air Dried sausas maistas katėms su vištiena

Kategorijos: Katėms, Maistas, Sausas maistas, Ziwi Peak Ziwi Peak vieno baltymo sausas maistas su vištiena yra rankomis pagamintas ir išdžiovintas ore. Biologiškai tinkamas bet kokio amžiaus, visų veislių katėms. Tai visavertis pašaras katėms. Pakuotė – 400 g.

Aprašymas

Mūsų laisvėje laikomos vištos yra auginamos etiškai. Naujosios Zelandijos ganyklose jos turi erdvės tyrinėti ir yra maitinamos tinkamu pašaru. Skirtingai nei daugelio įmonių, kurios savo gaminamuose produktuose naudoja gamyklose užaugintų vištų mėsą.

  • Rankomis pagamintos ir ore išdžiovintos granulės savyje išlaiko iš ingredientų gautas maistines medžiagas.
  • 96 % vištienos, organų, kaulų ir Naujosios Zelandijos žaliųjų midijų. Šis maistas atitinka biologinius katės poreikius.
  • Naujosios Zelandijos žaliosios midijos yra natūralus gliukozamino ir chondroitino šaltinis, padeda palaikyti gerą sąnarių būklę.
  • Sudėtyje yra naudojamas tik vienas baltymas, todėl sausas maistas yra tinkamas jautrų virškinimą turintiems augintiniams.
  • Taikomi ganyklinės gyvulininkystės principai. Vištos auginamos laisvėje – Naujosios Zelandijos ganyklose.
  • Sudėtyje esanti vištiena yra be GMO, hormonų, antibiotikų ar augimą skatinančių priedų.
  • Nėra glicerino, grūdų ar aukštą glikemiją turinčių ingredientų, tokių kaip bulvių ar tapijokos krakmolo.
  • Ziwi Peak produkcija yra etiška ir tvari. Gyvūnai auginami laisvėje, nenaudojant augimą skatinančių hormonų, o jų Naujosios Zelandijos žaliosios midijos yra tvariai auginamos geriausiai vertinamuose žuvininkystės ūkiuose.

Sudėtis: 93 % vištiena ir vištos organai (vištiena, vištos kepenys, vištos širdis, vištos kaulai), Naujosios Zelandijos žaliosios midijos (3 %), lecitinas, inulinas iš cikorijos, mineralai ir vitaminai, džiovinti rudadumbliai, druska, DL-metioninas, taurinas.

Priedai 1 kg

Maistiniai priedai: natrio chloridas 1800 mg, DL-metioninas 1530 mg, cinko aminorūgščių kompleksas 130 mg, geležies aminorūgščių kompleksas 95 mg, vario aminorūgščių kompleksas 67 mg, mangano aminorūgščių kompleksas 25 mg, natrio selenitas 8 mg, vitaminas D3 36 TV. Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 44 %, žali riebalai 36 %, žali pelenai 10 %, žalia ląsteliena 1 %, drėgnis 8 %. Metabolizuojama energija: 5500 kcal/kg

Maitinimo normos

Jūsų katė yra unikali, todėl šėrimo kiekis skirsis priklausomai nuo aktyvumo lygio ir gyvenimo etapo. Kaip atspirties tašką naudokite šėrimo normų lentelę, kuri yra ant pakuotės, ir prireikus jį pakoreguokite. Įsitikinkite, kad jūsų augintinis visada šalia turi pakankamai šviežio geriamo vandens. Kačiukams ir nėščioms/žindančioms katėms dienos normos dydį padvigubinkite ir šerkite 2–3 kartus per dieną.

Katės svoris (kg) 1 2 3 4 5 6 7 8
Dienos norma (g) 19 31 40 49 57 64 71 77

Gamintojas Ziwi Ltd., Naujoji Zelandija

Specifikacija: Ziwi Peak Chicken Air Dried sausas maistas katėms su vištiena

gamintojas

Ziwi

svoris

400gr

amzius

Visoms katėms

Vartotojų atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Parašyti atsiliepimą

Atsiliepimų dar nėra.

Būti pirmas peržiūrėti "Ziwi Peak Chicken Air Dried sausas maistas katėms su vištiena"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18,99

Pridėti į pageidavimų sąrašąPridėti į pageidavimų sąrašąPašalinti iš pageidavimų sąrašą 0
Geriausi pasiūlymai
Ziwi Peak Chicken Air Dried sausas maistas katėms su vištiena
Ziwi Peak Chicken Air Dried sausas maistas katėms su vištiena

18,99

Pet Home | Geriausia naminių gyvūnėlių parduotuvė šunims ir katėms
Logo
Pirkinių krepšelis