Biocos balzamas mažoms šunų pėdutėms

100% natūralus pėdučių balzamas itin patogioje pakuotėje. Balzamas saugo augintinio pėdutes nuo kenksmingų išorės veiksnių: šalčio, taršalų, druskų, o taip pat nuo karščio ir sauso oro, drėkina ir maitina pėdučių odą.

Klientų geidžiama naujiena! Pėdučių balzamas išsukamoje pakuotėje, kad nereikėtų jo „kabinti pirštu” iš indelio. Išsukama pakuotė padės tiksliai ir tolygiai pasirstyti balzamą ant pėdutės. Maksimaliam efektui įmasažuokite balzamą. Nors balzamas skalsiai naudojasi, bet maža pakuotė labiausiai tiks mažoms pėdutėms.

Apgaubkite savo mylimiausio augintinio pėdutes nematoma, tačiau veiksminga apsauga: aliejai lengvai susigers į odą, padengdami pėdutę apsaugine plėvele!

AKTYVŪS INGREDIENTAI:

Mango sviestas – egzotiškas ir ypač giliai maitinantis, jame gausu vitaminų A ir E.
Kakavos sviestas yra gausus riebiosiomis rūgštimis, dėl to pasižymi maitinančiomis savybėmis. Kakavos svieste esančios riebiosios rūgštys sudaro apsauginį barjerą, kad sulaikytų kuo daugiau drėgmės.
Kokosų aliejaus molekulės yra labai mažos, dėl to yra gana lengvai absorbuojamos. Tokiu būdu yra pasiekiamas nuostabus drėkinimo ir kondicionavimo jausmas! Labai tinka pėdučių odai maitinti.
Makadamijų riešutų aliejus yra gausus Omega 3 ir Omega 6 riebiųjų rūgščių, kurios teigiamai veikia odos būklę.
Bičių vaškas – iš ekologinio bičių ūkio Lietuvoje! Bičių vaškas pėdutes padengia apsaugine plėvele, kuri natūraliai apsaugo nuo drėgmės netekimo ir prailgina balzamo teigiamą efektą.
Tinka šuniukų, kačiukų ir visų smulkių gyvūnų (triušių, jūros kiaulyčių, šeškų) pėdutėms.

NAUDOJIMAS: Grįžus po pasivaikščiojimo kruopščiai nusausinti pėdutes, nuvalyti susikaupusio purvo likučius ir patepti balzamu.

gamintojas

Biocos

talpa:

30ml

Paskirtis

balzamas šunims

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Biocos balzamas mažoms šunų pėdutėms”

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti

Turite būti prisijungę, kad galėtumėte pridėti nuotraukų prie savo atsiliepimo.


biocos balzamas mažoms šunų pėdutėms Biocos balzamas mažoms šunų pė...

4,50

arba