CHUCKIT Max Glow Ball Dog Toy

CHUCKIT Max Glow Ball Dog Toy: CHUCKIT Max Glow Ball žaislas šunims.

Su Chuckit Max Glow Ball“ naminiai gyvunai ir ju tevai gali megautis jaudinanciu, gerai matomu paemimu net ir sutemus. Idealiai tinka naminiams gyvuneliams, kurie yra aktyvus nakti, arba naminiu gyvuneliu tevams, kurie grižta namo velai, Chuckit! Šviecianti rutuli reikia ikrauti vos 5 minutes, kad butu galima žaisti 20 minuciu. Kad galetumete ilgiau žaisti kelyje, Max Glow Ball ikraunamas per kelias sekundes po ryškiu žibintuveliu. Tamsoje švieciantis Chuckit! kamuolys pagamintas iš foto liuminescencines medžiagos, kuri traukia aki ir yra saugi naminiams gyvuneliams.

Paviršiaus tekstura leidžia naminiams gyvuneliams tvirtai sugriebti juos gaudant ir nešant, be to, jis yra atsparus nešvarumams ir nešvarumams, todel ji lengva valyti. Galimi keturiu dydžiu nuo mažu iki ypac dideliu, bet kokio dydžio šunys gali megautis atnešimu su Chuckit! apšvieciamas šuns žaislas. Galimi pasirinktu dydžiu dvi pakuotes, skirtos naminiu gyvuneliu tevams, kad tamsus šunu rutulys liktu po ranka. Chuckit! Max Glow Ball yra suderinamas su ivairiais Chuckit! Paleidimo irenginiai, pagerinantys paemima, nes paemimas be slogos ir metimai i tolima atstuma.

Specifikacija

Tikslines rušys: Šunu
prekes ženklas: Chuckit!
Spalva: Balta
Medžiaga: Guma
Raštas: Animal Print

Apie ši elementa

  • ŠVYTEJIMAS TAMOSIAME KAMULIUJE: žaiskite su savo šunimis ir šuniukais saulei nusileidus su šiuo švytinciu tamsoje kamuoliuku, skirtu šunims. Laikykite saules šviesoje arba žibintuveje tik 5 minutes ir žaiskite 20 minuciu.
  • SUDERINAMAS SU RUTUCIU PAVEIKLIU: Guminis švieciantis šunu kamuoliukas yra suderinamas su teniso kamuoliuku paleidimo irenginiais, kad butu galima paimti ilga atstuma.
  • Žaislai naminiams gyvuneliams: pasiruoškite bendrauti ir linksmintis su savo šunimis ir katemis! Peržiurekite ivairius musu naminiu gyvuneliu žaislu gaminius, tokius kaip frisbiai, laktai ir veidrodžiai paukšciams, žaislai su grobio lazdelemis katems, pliušiniai žaislai, švieciantys interaktyvus žaislai ir kt.
  • CHUCKIT! ATŠAUKTI ŽAISLUS: Chuckit! kuria žaislus, praturtinancius žmogaus ir gyvuno ryši, o ryškios spalvos padeda šunims ir šuniukams išlikti isitraukusiems. Patikrinkite Chuckit! kamuoliuku paleidimo priemonems, šokinejantiems kamuoliams, frisbiams, kambariniams šunu žaislams, švytintiems žaislams ir dar daugiau!
  • TIK AUGINELIUI: Petmate gamina ivairius naminiams gyvuneliams skirtus produktus šunims, katems, vištoms ir kitiems mažiems pukuotiems draugams! Peržiurekite musu prekiu ženklus, tokius kaip Aspen Pet, Arm & Hammer, Booda, Chuckit! , Jackson Galaxy ir kt.

Peržiūrėkite visus kitus CHUCKIT prekės ženklo produktus.

gamintojas

Chuckit!

dydis

, , ,

spalva

medziaga

Guma

Raštas

Animal Print

Gyvūno amžius

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CHUCKIT Max Glow Ball Dog Toy: CHUCKIT Max Glow Ball žaislas šunims”

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti

Turite būti prisijungę, kad galėtumėte pridėti nuotraukų prie savo atsiliepimo.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

chuckit max glow ball dog toy CHUCKIT Max Glow Ball Dog Toy:...

5,7913,90

arba
Pasirinkti savybes