Non-Stop LINE HARNESS 5.0 – petnešos šunims (oranžinė) įv. dydžiai


Neatsitiktinai Line diržai buvo vieni geriausiai parduodamų šunų petnešų visus metus. Nors šios petnešos buvo sukurtos tokiai veiklai kaip žygiai pėsčiomis ir sekimas, jos taip pat gali būti naudojamos kanikrosui, dviračių sportui ir slidinėjimui šunims, kurie stipriai netraukia pavadėlio.

Line petnešos 5.0 turi keletą tvirtinimo taškų jūsų šuns pavadėliui, todėl šis diržas yra labai universalus. Be standartinio tvirtinimo taško nugaro

je, po krūtine yra pritvirtinimo taškas sekimo linijai. Tai leidžia jūsų šuniui laisvai judėti, kad pavadėlis nesipainiotų aplink kojas. Nuo 3 dydžio ir didesnio dydžio priekyje yra trečias tvirtinimo taškas, skirtas švelniam anti-traukimo valdymui.

Non-Stop LINE HARNESS 5.0 yra atnaujinta Non-Stop originalių pusinių petnešų versija, optimizuota jūsų šuniui. Y formos kaklas leidžia laisvai judėti pečiais ir minimaliai suvaržyti kvėpavimą.

Line 5.0 diržai yra reguliuojami aplink krūtinę. Po pirminio reguliavimo diržus lengva uždėti ir nusiimti, atidarius tvirtas Duraflex® sagtis kiekvienoje pusėje. Užfiksuokite krūtinės diržus tiesiog perverdami juostos galą atgal per slydimo fiksatorių.

Dėl 3M™ atspindinčių detalių jūsų šuo matomas iš kelių kampų. Visos diržų vidinės siūlės ir kraštai yra susiūti taip, kad lygioji pusė būtų nukreipta į jūsų šuns kūną. Vidinis pamušalas persidengia be jokių kietų kraštų, kad nesusitrintų. Mūsų diržai yra pagaminti iš patvaraus, sandariai austo nailono ir turi uždarų porolonų paminkštinimus, neleidžiančius vandeniui prasiskverbti. Line 5.0 diržai yra sustiprinti Hypalon atvirose vietose.

Šios šunų petnešos yra juodos, oranžinės spalvos, 1-8 dydžių, tinka tiek mažiems, tiek dideliems šunims.

dydis

, , , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Non-Stop LINE HARNESS 5.0 – petnešos šunims (oranžinė) įv. dydžiai”

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti

Turite būti prisijungę, kad galėtumėte pridėti nuotraukų prie savo atsiliepimo.


non-stop line harness 5.0 - petnešos šunims (oranžinė) įv. dydžiai Non-Stop LINE HARNESS 5.0 &#82...

47,99

arba
Pasirinkti savybes