Efektyvus „OralClean + Care” valymo efektas pagrįstas specialiu aukštos kokybės citrusinių vaisių sėklų ekstrakto ir žolelių aliejų receptu.

Visi ingredientai yra visiškai saugūs sveikatai – net netyčia nurijus. Kalbant apie maisto reglamentą, juos leidžiama naudoti ir žmonėms.

OralClean+Care Forte – tokia pati dozė, geresnis rezultatas

OralClean+Care Forte sudėtyje yra tų pačių veikliųjų medžiagų kaip „Classic” versijoje, tačiau didesnė jų koncentracija. Gydymas OralCleas+Care Forte yra ypač efektyvus gyvūnams, turintiems nuolatinę dantų akmenų problemą. Tačiau ne kiekvienas augintinis iškart priima intensyvesnį produkto skonį ir kvapą – prie jų dažniausiai reikia laiko priprasti.

Rekomenduojame: pirmiausia Classic, tada Forte!

Pirmajam gydymo etapui pageidautina naudoti „OralClean+Care Classic”. Jei Jūsų augintinis gerai toleruos šį produktą, tuomet po pirmojo buteliuko sunaudojimo pakeiskite jį į „OralClean+Care Forte”.

Valymo režimas:

OralClean+Care kovoja su bakterijomis ir valo dantis palaipsniui, minkštindamas dantų akmenis ir ištirpindamas nuo danties paviršiaus.

Priežiūros režimas:

OralClean+Care apsaugo dantis ir prevenciškai saugo nuo apnašų kaupimosi.

Jei naudojama tinkamai, šis gydymas bus sėkmingas. Tiesiog nepamirškite:

Duokite rekomenduojamą dozę du kartus per dieną ir neleiskite augintiniui 10 minučių prieš bei po valgyti ir gerti. Po 3-8 savaičių paprastai dantų akmenys pašalinami. *Jei produktas naudojamas tinkamai ir laiku, jis netgi gali užkirsti kelią dantų akmenų susidarymui.

Atkreipkite dėmesį:

OralClean+Care negalima naudoti norint pašalinti dantų spalvos pakitimus!

Po 1 – 2 savaičių dantų akmenys gali būtų išbrinkę. Tai gali išsivystyti nuo minkštėjimo.

*Atkreipkite dėmesį, kad gydymo trukmė gali pailgėti dėl tokių veiksnių kaip dantų akmenų kiekis, amžius, veislė ir individualius šuns parametrus.

Naudojimas:

Palaikomasis gydymas: tepkite du kartus dienoje

Profilaktikai: tepti kartą dienoje 2 – 3 dienas

Pradinė gydymo fazė paprastai trunka 3 – 8 savaites*, kol pašalinami dantų akmenys. Po to produktą reikia tepti tik kas 2 – 3 dienas, kad būtų išvengta dantų akmenų atsinaujinimo ir nebūtų blogo burnos kvapo.

Norint pasiekti optimalų efektą…

Prieš ir po naudojant priemonę neleiskite augintiniui valgyti ir gerti bent 10 minučių. Ilgesnis laikotarpis iki 30 minučių sustipriną efektyvumą.

Kad gydymas būtų sėkmingas, būtina laikytis teisingo gydymo režimo – naudojant rekomenduojamas dozes. Priešingu atveju dantų akmenys gali vėl sukietėti.

Patarimas: Norint sustiprinti efektą, maždaug po 2 savaičių 3 – 4 dienas galite patrinti pažeistas vietas marlės tvarsčiu ar kitu panašiu audiniu.

Taikymas geliu

Veikliosios medžiagos pasiskirsto aplink burnos ertmę – per seiles, ant liežuvio, kai gelis tepamas ant viršutinių dantų išorės:

(1) Išspauskite reikiamą gelio kiekį (žr. Dozavimo lentelę) ant piršto a). Pakelkite augintinio lūpą į viršų b). Pirštu braukite iš nugaros į priekį per viršutinę dantų eilę vienoje pusėje c) d).

(2) Pakartokite 1) procesą kitai pusei.

Naudojimas OralClean+Care gelio

*Atkreipkite dėmesį, kad gydymo trukmė gali pailgėti dėl kelių aplinkybių, tokių kaip dantų akmenų kiekis, amžius veislė ir individualūs šuns parametrai.

occ geeli pealekandmine sl8qlcalvc

Gyvūno svoris kg                       Gelio kiekis cm

occ annus

oralcleancare forte geel

gamintojas

Platinum

Paskirtis

Priežiūros Priemonės Šunims

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Platinum ORALCLEAN+CARE FORTE dantų ir burnos higienos purškalas”

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti

Turite būti prisijungę, kad galėtumėte pridėti nuotraukų prie savo atsiliepimo.


platinum oralclean+care forte dantų ir burnos higienos purškalas Platinum ORALCLEAN+CARE FORTE ...

29,89

arba