Royal Canin Digestive Care Dry

Royal Canin Digestive Care Dry – sausas kačių maistas jautriu virškinimu

Sausas, kat

Padeda palaikyti sveika virškinima nuo 1 iki 7 metu.

Galima isigyti

400g, 2kg, 4kg, 10kg.

Royal Canin Digestive Care Dry Pranašumai

Digestive Care formuleje yra gerai virškinamu baltymu (LIP*). Jis pagristas prebiotiku (FOS: frukto-oligo-sacharidu) ir skaidulu (iskaitant psyllium) mišiniu, padedanciu palaikyti žarnyno floros pusiausvyra ir reguliuoti žarnyno judejima.

Digestive Care žiedo formos trupiniai padeda katei valgyti leciau ir kruopšciai kramtyti, kad butu gerai virškinama. LUPOS: baltymai, parinkti del labai aukšto virškinamumo (daugiau nei 90%), virškinimo ir išmatu kokybei palaikyti.

Išskirtinis Digestive Care naudojimas yra veiksmingas po 10 dienu: 49%* mažiau išmatu del pagerejusio virškinimo ir maistiniu medžiagu isisavinimo. *Royal Canin vidinis tyrimas, 2014 m. – Palyginti su suaugusiu kaciu palaikomuoju pašaru.

Prekes aprašymas

Royal Canin Digestive Care Dry – Jautrus kates skrandis ir virškinamasis traktas gali sukelti dideli prastos kokybes išmatu kieki, o tai gali buti prasto virškinimo rodiklis. ROYAL CANIN® Digestive Care yra tiksliai subalansuota mitybos formule, kuri palaiko virškinima del specialiai pritaikytu maistiniu medžiagu ir unikalaus smulkmenu dizaino. ROYAL CANIN® Digestive Care formuleje yra gerai virškinamu baltymu (LIP), kurie palengvina jusu kates virškinima, o tai galiausiai prisideda prie geros jos sveikatos.

ROYAL CANIN® Digestive Care taip pat yra specifinis prebiotiku ir skaidulu (iskaitant psilija) mišinys, padedantis palaikyti žarnyno floros pusiausvyra ir reguliuoti žarnyno judejima. Baltymu kiekis yra labai didelis ir yra aukštos kokybes, kad padetu išlaikyti vidine raumenu jega visame kates kune ir išlaikyti vienoda išmatu kokybe, o tai taip pat padeda reguliuoti ir sumažinti tualeto laika. Be to, ROYAL CANIN® Digestive Care palaiko sveika virškinima su žiedo formos trupiniais, kurie naturaliai suletina valgymo ir kramtymo procesa ir sumažina virškinimo sutrikimu rizika.

ROYAL CANIN® Digestive Care pasieke kliniškai irodytu rezultatu: išskirtinis Digestive Care naudojimas buvo veiksmingas jau po 10 dienu, todel išmatu susidarymas sumažejo 49 % del iš esmes optimizuoto maistiniu medžiagu suvartojimo ir virškinimo. Siekiant patenkinti kiekvienos kates individualius pageidavimus, ROYAL CANIN® Digestive Care taip pat galima isigyti kaip šlapia maista skaniame padaže arba minkštame ir skaniame kepaliuke. Jei svarstote apie mišru šerima, tiesiog vadovaukites musu šerimo gairemis, kad užtikrintumete, jog jusu kate gautu tikslia šlapio ir sauso maisto kieki, kad gautumete optimalia nauda.

Ingridientai

Augaliniu baltymu izoliatas*, kvietiniai miltai, dehidratuota žuvis, ryžiai, gyvuliniai riebalai, dehidratuoti paukštienos baltymai, hidrolizuoti gyvuniniai baltymai, kukuruzu glitimas, kukuruzu miltai, augalines skaidulos, cikorijos minkštimas, mineralai, soju aliejus, žuvu taukai, frukto-oligosacharidai ( 0,3 %), psyllium lukštai ir seklos (0,2 %). Vitaminas A: 18000 TV, vitaminas D3: 900 TV, E1 (geležis): 42 mg, E2 (jodas): 4,2 mg, E4 (varis): 13 mg, E5 (manganas): 54 mg, E6 (cinkas): 114 mg – Technologiniai priedai: nuosedines kilmes klinoptilolitas: 10 g – Konservantai – Antioksidantai

Garantuota analize

Žali pelenai: 7,8%, žalia lasteliena: 2,4%, žalios naftos riebalai: 15%, baltymai: 38%.

Maitinimo vadovas

Royal Canin Digestive Care Dry

royal canin digestive care sausas feeding guide

Royal Canin Digestive Care Dry-Sausas Feeding Guide

Peržiūrėkite visus kitus Royal Canin prekės ženklo produktus.

gamintojas

Royal Canin

Paskirtis

Sausas

svoris

, , ,

Garantuota analizė

Žali pelenai: 7,8%, žalia lasteliena: 2,4%, žalios naftos riebalai: 15%, baltymai: 38%.

1 review for Royal Canin Digestive Care Dry-sausas kačių maistas jautriu virškinimu

  1. avatar of pethome

    pethome

    Patikrintas PetHome

Add a review

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti

Turite būti prisijungę, kad galėtumėte pridėti nuotraukų prie savo atsiliepimo.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

You may also like...

royal canin digestive care dry-sausas kačių maistas jautriu virškinimu Royal Canin Digestive Care Dry...

6,2989,99

arba
Pasirinkti savybes