Tropiclean Fresh Breath Oral Care Kit For Puppies

Tropiclean Fresh Breath Oral Care Kit Rinkinys Jauniems Šuniukams

Dantų priežiūros rinkinys šuniukams nuo 12 savaičių amžiaus.

Apie 80% vyresnių nei 3 metų amžiaus šunų jau turi dantų akmenų ar kitų su dantimis susijusių problemų. Gerų burnos priežiūros įpročių ugdymas ankstyvame amžiuje užtikrina sveikesnį augintinio būvį per visą jo gyvenimą.

Rinkinį sudaro

Fresh Breath Brushing Gel dantų valymo gelis (59ml), Triple Flex trijų dalių dantų šepetėlis ir Finger Brushes ant piršto maunamas šepetėlis jautriems dantims.

Burnos higiena yra daugiau nei tiesiog balta šypsena – tai reikšminga šunų sveikatos dalis. Šunų dantų apnašos ir akmenys ilgainiui gali sukelti viso organizmo funkcijų sutrikimus ir ligas.

Naudojimas

Rekomenduojama valyti dantis kartą per dieną. Priklausomai nuo šuns dantų ir dantenų jaurumo, kartu naudokite Fresh Breath Triple Flex arba Fresh Breath Finger Brush dantų šepetėlį. Patepkite šepetėlį nedideliu gelio kiekiu ir duokite paragauti šuniui. Tuomet vėl patepkite gelio ir švelniai, sukamaisiais judesiais valykite dantis. Nenaudokite žmonėms skirtos dantų pastos, kadangi ji gali sutrikdyti šuns skrandžio veiklą. Siekiant maksimalaus rezultato, nemaitinkite ir negirdykite šuns 30 minučių iki procedūros ir 30 minučių po jos.

Tropiclean Fresh Breath Oral Care Kit For Puppies sudėtis

Išgrynintas vanduo, natūraliai išgautas alkoholis, glicerinas, karbomeras, šaltmėtė, natūralus valiklis, žaliosios arbatos lapelių ekstraktas, cinko chloridas (0.01g/10ml), chlorofilas.

gamintojas

Tropiclean

Gyvūno amžius

Kiekis

Paskirtis

Oral Care Kit

svoris

1 review for Tropiclean Fresh Breath Oral Care Kit For Puppies

  1. avatar of pethome.lt

    pethome.lt

    Patikrintas PetHome

Add a review

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti

Turite būti prisijungę, kad galėtumėte pridėti nuotraukų prie savo atsiliepimo.


tropiclean fresh breath oral care kit for puppies Tropiclean Fresh Breath Oral C...

15,29

arba