Bio-groom Coat Polish – purškiamas blizgesys šunims ir katėms, 473ml

Pridėti savo apžvalgą

12,39

Bio-groom Coat Finisher – Ši speciali formulė buvo sukurta siekiant suteikti kailiui sodrų, sveiką parodomąjį blizgesį. Jis išryškins visas spalvas ir ilgiau puoselės šuns bei katės kailį. Jis yra unikalus, kad atstumtų dulkes ir nešvarumus ir apsaugotų nuo dėmių. Išpainioja besiveliantį kailį ir išlaiko jį nesiveliantį, blizgantį ir lengvai prižiūrimą. Neriebus, nelipnus ir saugus.

 

Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje.

Bio-groom Coat Finisher – Ši speciali formulė buvo sukurta siekiant suteikti kailiui sodrų, sveiką parodomąjį blizgesį. Jis išryškins visas spalvas ir ilgiau puoselės šuns bei katės kailį. Jis yra unikalus, kad atstumtų dulkes ir nešvarumus ir apsaugotų nuo dėmių. Išpainioja besiveliantį kailį ir išlaiko jį nesiveliantį, blizgantį ir lengvai prižiūrimą. Neriebus, nelipnus ir saugus.

Prieš tepdami Coat Polish, įsitikinkite, kad šuo ar katė yra švarūs!

NAUDOJIMAS DRĖGAS – Norėdami gauti maksimalų blizgesį, pirmiausia išplaukite šampūnu, gerai nuplaukite ir pašalinkite vandens perteklių.

TRUMPŲ PLAUKŲ VEISLĖS: Purškite kailio blizgesį tiesiai ant kailio. Gerai paskirstykite delnu, kol kailis visiškai pasidengs. Paglostykite kailį lygiai plaukų kryptimi ir leiskite išdžiūti.

ILGŲ PLAUKŲ VEISLĖS: Norėdami gauti geriausius rezultatus ant ilgų kailių, atsargiai užpurkškite Coat Polish. Džiovinimo metu šukuokite.

SAUSAS NAUDOJIMAS: Gerai iššukuokite plaukus, tada lengvai užpurkškite Coat Polish. Glostykite plaukus ant trumpų plaukų. Šukuokite ilgus plaukus. Leiskite išdžiūti.

SUSIVĖLĘS KAILIS: prieš maudydamiesi patepkite sąvėlas blizgesiu. Gerai dirbkite ir pirštais kiek įmanoma atlaisvinkite sąvėlas, tada išmaudykite šunį ar katę su Bio-Groom šampūnu ir laikykitės aukščiau pateiktų ilgų/trumpų plaukų nurodymų. Nereikia skalavimo

Vartotojo Atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Parašyti atsiliepimą

Nėra atsiliepimų dar nėra.

Būti pirmas peržiūrėti "Bio-groom Coat Polish – purškiamas blizgesys šunims ir katėms, 473ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12,39

Liko 1000

0
Top offers
Bio-groom Coat Polish –  purškiamas blizgesys šunims ir katėms, 473ml
Bio-groom Coat Polish – purškiamas blizgesys šunims ir katėms, 473ml

12,39

Pet Home
Logo
Pirkinių krepšelis